
Have your own adventure with the #1 outdoor app today.
Guido Koonen-Martens went gravel riding
September 6, 2026 at 09:57
02:12
31.6km
14.3km/h
53.8km/h
720m
750m
Garmin Edge 530
Vandaag weer een rondje “gravel” gereden in Toscane — al blijft dat woord hier een soort loterij. Soms is het grind, soms is het asfalt, soms is het een geitenpad waar zelfs een mountainbiker zou zeggen: “Doe effe normaal.”
Hike‑a‑bike was opnieuw onderdeel van het programma. Mijn schoenplaatjes hebben het zwaar te verduren gehad en mijn Lake‑schoenen zien eruit alsof ik ermee door een oorlog ben gelopen. Maar hé, ze hebben karakter nu.
In Greve een cappuccino genomen (na de middag… ik weet het… de Italiaanse koffiegoden hebben me waarschijnlijk op een lijstje gezet). Daarna nog een brute klim en voor de flow de SP16 gepakt, die me in no time terug naar de camping bracht.
Onderweg goed gedronken, drie gelletjes en een banaan naar binnen gewerkt.
En natuurlijk weer een paar keer aangevallen door steekvliegen — die beestjes hebben blijkbaar een abonnement op mij.
Toscane blijft me testen, verrassen en soms uitlachen. Maar ik kom altijd weer thuis met een verhaal… en vandaag ook met iets minder mooie schoenen.
Waypoints
Bagged Peaks
Route Details
Elevation
Sign up to see more specific route details
Sign up for free
Comments
Want to know more?
Sign up for a free komoot account to join the conversation.