About 🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕
Verdwaalspoor - dat is de naam van mijn wandelwebsite. Ik blog hier over mijn beste wandelingen in het binnen- en buitenland. Mijn rondes zijn kort en krachtig - tussen de 2 en 12 km - maar hebben altijd een Wow!-effect. Ik hoop je te kunnen verrassen, verbazen en verwonderen. Met een avontuurlijke ronde of een stiltewandeling, met een fijne benenstrekker of een krachtige kuitenspanner. Ik wil je met volle teugen laten genieten in de buitenlucht, zoals ik dat zelf ook zo graag doe.
Als ik niet door de velden of bossen dwaal, dan kan ik mezelf uren verliezen in het zoeken naar nieuwe bijzondere wandelgebieden en indrukwekkende plekken om te verkennen. Ik deel ze graag als ik er met plezier heb rondgewandeld. Ik hoop dat jij er net zoveel lol aan hebt. Heb je tips, adviezen of feedback voor me? Laat het horen!
Heel veel wandelplezier!
1,307 km
261:03 h
Recent Activity
- 🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕October 21, 2025
A route with dots and stripes. Dogs are allowed off-leash on the dotted paths, and the solid line indicates "on-leash." A wonderful and beautiful walk, together with your dog. Have fun!
Translated by Google •
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
December 9, 2025
Onderweg naar Salzburg maakte ik een stop bij Regensburg om een wandeling te maken bij Walhalla - ik heb zo'n lijstje met gebouwen, die ik gewoon een keer gezien moet hebben. Walhalla was mooi, de wandeling bijzonder en het uitzicht vanaf de ruïne geweldig!
01:38
7.26km
4.5km/h
270m
270m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
November 30, 2025
Wandelverrassing! We liepen door de bergen van Bad Iburg en door het stadspark om vervolgens op de kleine kerstmarkt bij het kasteel terecht te komen. Heerlijk glühweintje erbij. Einfach geniessen!
02:07
8.10km
3.8km/h
180m
190m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
November 2, 2025
Wat een uitzicht, wat een ruimte! Ik liep dit rondje al eerder, het is echt heel mooi
01:09
5.62km
4.9km/h
100m
90m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
November 1, 2025
In de vroege ochtend over het Haaksbergerveen, even flink de benen strekken in een tempotochtje. Heerlijk uitwaaien en genieten van de rust en ruimte
01:13
6.96km
5.8km/h
10m
10m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 planned a hike.
October 31, 2025
01:27
5.76km
4.0km/h
10m
10m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
October 30, 2025
De boomtuin, het kasteel en veel mooie en fijne paden om stevig door te stappen.
01:08
6.49km
5.7km/h
10m
10m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
October 27, 2025
Hondenweer! Maar dat kwam dan weer goed uit, want vanaf 1 oktober mogen honden weer op het Hulsbeek strand. Dus heel veel regen… het hield ons niet tegen
01:21
6.27km
4.7km/h
10m
10m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
October 22, 2025
Op en top herfst op Springendal
01:25
6.70km
4.7km/h
40m
40m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 planned a hike.
October 21, 2025
02:14
8.89km
4.0km/h
10m
10m
🚶♀️Verdwaalspoor door Gea 🐕 went for a hike.
October 19, 2025
Wat een mooie wandeling door de heuvels van het Osnabrückerland! Uitgestrekte velden en mooie bossen. Oude hoeves die alleen met de daken boven de heuvels uitkomen. Einfach geniessen!
01:06
5.39km
4.9km/h
90m
100m
Nice
Translated by Google •
Sign up or log in to continue
Everything You Need To Get Outside
Ready-Made Inspiration
Browse personalized adventures tailored to your favorite sport
A Better Planning Tool
Build your perfect outdoor experience using the world’s best outdoor tech
More Intuitive Navigation
Turn-by-turn navigation and offline maps keep your adventure on track
A Log of Every Adventure
Save every adventure and share your experiences with your friends
Sign up or log in
Like