
Have your own adventure with the #1 outdoor app today.
Tijn Schmitz went gravel riding
October 4, 2026 at 06:13
01:50
26.0km
14.1km/h
34.4km/h
150m
160m
Garmin fēnix 8
Een mistige zondagmorgen, midden in de herfst. Ideaal weer om de fiets te pakken en gewoon even een rondje door het Gooi te rijden.
De bladeren beginnen te verkleuren, de paden liggen er vochtig bij en tussen de bomen hangt nog een flinke laag mist. Vanuit huis richting de MTB-paden, zoveel mogelijk over zand, gravel en bospaadjes.
Geen doel, geen bijzondere bestemming en ook geen poging om er zoveel mogelijk kilometers uit te persen. Gewoon lekker fietsen in de omgeving waar we wonen.
De herfst maakt het Gooi misschien wel op z’n mooist. De rustige paden, natte bladeren onder de banden en af en toe een stukje asfalt om weer ergens anders het bos in te duiken.
Uiteindelijk gewoon weer terug naar huis. Zo’n rondje waarvan je achteraf denkt: eigenlijk heb je helemaal niet ver hoeven fietsen om toch even lekker buiten te zijn geweest.
Gewoon zondag.
Gewoon het Gooi.
Gewoon een lekker rondje op de fiets.
One more ride. OneMoreTyn.
Waypoints
Bagged Peaks
Route Details
Elevation
Sign up to see more specific route details
Sign up for free
Comments
Want to know more?
Sign up for a free komoot account to join the conversation.