RoutesPlannerFeaturesUpdates
App
Login or Signup
Get the App
Login or Signup
Geert experienced this adventure with komoot!

Have your own adventure with the #1 outdoor app today.

Sign up or log in
Geert
Completed activities

Ride for the roses 2026 met ereronde

Geert
Completed activities

Ride for the roses 2026 met ereronde

went for a bike ride

September 27, 2026 at 06:42

Ride for the roses 2026 met ereronde

06:50

142km

20.8km/h

29.9km/h

190m

190m

UPDATED

7:45 €850,- staat er op de teller! Wat een onverwacht mooie score, daar moet ik toch wel een mooi aantal kilometers tegenover stellen. 100 km is de afstand, maar ik weet dat mijn totale afstand nog een stuk hoger uit zal vallen. Het is helder en fris als ik naar buiten ga om de fiets te pakken. Met een dikke zoen van mijn møpke als extra doping moet het wel goed komen vandaag
8:15 de eerste kilometers voor vandaag zitten er al op, van Oegstgeest naar Leiden acentraal is gelukkig naar een kort stukje. Straks nog een half uurtje op de trappers van Schiphol naar Aalsmeer. Eerst met de trein naar Schiphol. Ondanks werkzaamheden rijdt die mooi op tijd en iets na 8:30 sta ik bij de verkeerstoren, routeplanner op het stuur. Let’s go! 🚲🌹
9:30 startnummer hangt op de fiets, nog even kennismaken bij Inloophuis Scarabee, tenslotte fiets ik met en voor hun team.
10:00 de eerste fietsers vertrekken, ik ga me voorbereiden. Wordt vervolgd…

13:00 Halverwege!
Na de start verdeelden de deelnemers van mijn startgroep zich al snel in een lang lint met voornamelijk wielrenners. Voorop de doortrappers en ik met een snelheid van zo’n 22km/u een beetje in de achterhoede. Over mooie lange wegen en fietspaden door het wijdse groene hart. Na een koffietje en een rondje door de rozenkwekerij bij sponsor Marjoland, halverwege de rit weer op de pedalen voor de volgende 50 km.

15:00 nog maar 20 km te gaan, even tijd voor een korte pauze.
Na het rustpunt ging de route weer noordelijk richting Aalsmeer. Een heerlijk zonnetje op het hoofd en minstens even lekker: de wind duwt nu een beetje in de rug mee. Onderweg weinig ride for the Ride for the Roses fietsers meer, ik ben duidelijk in de laatste groep, dat zal straks misschien nog veranderen als de route weer samenvoegt met de fietsers van de 25 en 50 km. Nu nog maar even genieten van de rust en in plaats van appeltaart een gewoon appeltje.
16:15 finish!
Het was nog aardig doortrappen om voor half vijf binnen te komen, maar het is gelukt. Een roos en een speldje waren de beloning op de streep.
Ik werd nog opgewacht door leden van Team Scarabee, leuk om nog even wat ervaringen te delen en wat veren in mijn kont gestopt te krijgen. Afsluitende vraag:” nu naar de auto en naar huis?” Nou heb ik geen rijbewijs en dientengevolge ook geen auto. Onderweg had ik wel nagedacht over de thuisreis. Er waren twee opties: Op de fiets terug naar Schiphol en dan met de trein naar Leiden of…. Ik had mijn fiets toch bij me, dus misschien naar huis fietsen? Idioot natuurlijk als er al 117km op de teller staan, maar toch was dat de optie die me steeds liet glimlachen. En hoe langer ik er over nadacht, hoe logischer het leek. Dus toen ik de vraag kreeg na de finish was mijn antwoord ook direct: “ik fiets naar huis”
En dat deed ik, nog anderhalf uur op de pedalen, maar nu met wat extra ondersteuning uit mijn reserve accu even ontspannen fietsen. 30 kilometer later overhandigde ik de roos aan mijn møpke en kon ik haar heel tevreden en trots vertellen over deze prachtige dag waarop ik €875,- bij elkaar fietste voor team scarabee en tussen neus en lippen door ook nog even mijn persoonlijke kilometerrecord verbeterde.
Volgend jaar weer?
Volgend jaar weer!
26 september 2027

Coen Blijlevens😎🚲🇳🇱🏴‍☠️ liked this tour.

1ShareEmbedComments
NavigateSend to PhoneSave

Waypoints

Bagged Peaks

Route Details

Elevation

Nothing selected – click and drag below to see the stats for a specific part of the route.

Sign up to see more specific route details

Sign up for free

Comments

guide_signup

Want to know more?

Sign up for a free komoot account to join the conversation.

Sign up for free
Loading
Explore
RoutesRoute plannerFeaturesRedeem a voucherHikesMTB TrailsRoad cycling routesBikepackingSitemap
Download the app
Follow Us on Socials

© komoot GmbH

Privacy Policy