Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

Pierre Noordmans 🇳🇱 experienced this adventure with komoot!

Have your own adventure with the #1 outdoor app today.

Sign up or log in

Pierre Noordmans 🇳🇱
Completed activities

2026B-31

went for a bike ride

July 21, 2026 at 06:12

2026B-31

03:53

71.9km

18.5km/h

36.0km/h

150m

150m

Vaarwel aan Bremerhaven… genoten! Wel een spannende fietsenstalling.. paar trappen omhoog! Vanmorgen weer naar beneden…En gisteren een ultieme ervaring……(die nog niet is vermeld…. Een “feeling” dat het overnachten in een tent toch ook iets heeft… DUS: even proefdraaien in een tent in de etalage…. Dan is het prima te doen: windstil en geen regen enz.!

Vandaag begonnen in prachtig natuurgebied… naast de dijk en op de dijk wat een ruimte en wat een rust!

Ontbijt na 31 KM…,, de eerste bakker na Bremerhaven…….maar super lekker… ben je dan ook wel aan toe….. Het gevoel van eerst wat presteren wordt eer aan gedaan!

Bij aankomst op logeeradres eerst een zoektocht naar appartement en vervolgens het sleutelkastje vormden een mooie apotheose…. (Kastje verstopt achter de struiken. Maar toen bleek dat onze fietsen of buiten of in een kelder met zo’n 15 treden moesten staan (nog pittiger dan vanmorgen) Oplossing de slaapkamer delen… en zo kan het gebeuren dat onze Santossen een luxe nacht hebben … (hebben ze verdiend 😃)

Heerlijk / Gezellig gegeten bij Indiaas restaurant (Tandoori palace)…

Like

Share

Embed

Comments

Navigate

Send to Phone

Save

Waypoints

Route Details

Elevation

Nothing selected – click and drag below to see the stats for a specific part of the route.

Sign up to see more specific route details

Sign up for free

Comments

guide_signup

Want to know more?

Sign up for a free komoot account to join the conversation.

Sign up for free

Loading
Explore
RoutesRoute plannerFeaturesRedeem a voucherHikesMTB TrailsRoad cycling routesBikepackingSitemap
Download the app
Follow Us on Socials

© komoot GmbH

Privacy Policy