Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

Blanche experienced this adventure with komoot!

Have your own adventure with the #1 outdoor app today.

Sign up or log in

Blanche
Completed activities

🇬🇧SWCP Combe Martin - Ilfracombe etappe 4a

Blanche
Completed activities

🇬🇧SWCP Combe Martin - Ilfracombe etappe 4a

went for a hike

5 days ago

🇬🇧SWCP Combe Martin - Ilfracombe etappe 4a

02:36

8.75km

3.4km/h

280m

280m

Vandaag maak ik een start met etappe 4, Luna 🐾🐾 gaat mee. Het weer is bedrukt, maar wel warm. De top van de Hangman, ligt in de wolken. De laag met bewolking is niet dik, want je voelt soms de warmte van de zon.
Als eerste nog iets over Combe Martin. Deze plaats ligt meer landinwaarts omdat het het aan een langerekte baai ligt en het is de meeste westelijke plaats van the Exmoore National Park.
Het eerste stuk is niet het leukste stuk van deze etappe, net iets teveel asfalt, stoepjes naast de weg. Gelukkig gaan we na Watermouth Castle weer meer naar de kust, maar word het wel klimmen met een dichte begroeiing en traptreden naar een mooi uitkijkpunt op Widmouth Head. Om het 🇬🇧 SWCP te lopen moet je in ieder geval geen hoogtevrees hebben! Na een korte pauze op de top, en een zere poot bij Luna, een scherpsteentje tussen haar zwemvliesjes, besluit ik met Luna in de draagzak naar beneden te lopen, ook nu weer traptreden. Het is te doen maar het zijn wel 5 harige warme extra kilo’s die ik ook moet dragen. Luna is geweldig lief in de draagzak, haar poot krijgt de nodige rust. 3 km later, als we aan de laatste beklimming beginnen is Luna weer zover dat ze zelf wil lopen en de poot is “genezen”. Na een pittige klim bereik ik bijna de top van Hillsborough. Ik geniet even van het uitzicht op ilfracombe om nog een klein stukje verder te klimmen om vervolgens af te dalen door bos, struiken, grasland en de plaatselijke golfbaan om aan te komen in de haven van Ilfracombe, waar Ted alweer op mij aan het wachten was🙏. Een ijsje onderweg, en thuis “dook” ik de hottub in. Een weldaad voor mijn moeie lijf.

Like

Share

Embed

Comments

Navigate

Send to Phone

Save

Waypoints

Route Details

Elevation

Nothing selected – click and drag below to see the stats for a specific part of the route.

Sign up to see more specific route details

Sign up for free

Comments

guide_signup

Want to know more?

Sign up for a free komoot account to join the conversation.

Sign up for free

Loading
Explore
RoutesRoute plannerFeaturesHikesMTB TrailsRoad cycling routesBikepackingSitemap
Download the app
Follow Us on Socials

© komoot GmbH

Privacy Policy