Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

GerbenWandelt

Follow

Map data © OpenStreetMap contributors
About GerbenWandelt
Hoi!

Mijn naam is Gerben. Ik wandel meestal over lange-afstand-paden en streekpaden, in Nederland en soms in het buitenland.

Voor mij is wandelen niet alleen de perfecte manier om in beweging te blijven en te genieten van de natuur; het is ook een medicijn voor de ziel. Het helpt me tot rust te komen, los te laten en te reflecteren. Ik wandel dan ook graag op oude en nieuwe pelgrimspaden.

Ik heb altijd mijn fotocamera bij me. De mooiste foto’s van elke voltooide route verzamel ik in een fotoboek, als tastbare herinnering aan het onderweg zijn.
Distance travelled

537 km

Time in motion

123:20 h

Recent Activity

went for a hike.

4 days ago

Kort en Prachtig: 't Goy

Mooi rondje op een frisse zondagochtend.

01:23

5.40km

3.9km/h

0m

0m

went for a hike.

6 days ago

18.6km

20m

20m

went for a hike.

January 2, 2026

Mooie dagwandeling van Lage Vuursche naar Utrecht over het Willibrordpad. De route gaat tot Utrecht vooral over rustige fiets- en zandpaden. Vlak voordat ik Utrecht inloop, is er nog Koffie bij Maria, een fantastisch rustpunt. Aan het eind van de etappe bekijk ik nog de Utrechtse Kerststal in de Sint-Catherina-kathedraal. Supermooi, met de kribbe bij de Domtoren en de Winkel van Sinkel als herberg. Een fantastische afsluiting van deze wandeling.

17.4km

10m

10m

went for a hike.

January 1, 2026

Na het Nieuwjaarsconcert naar buiten in 'onze achtertuin'. Lekker uitwaaien, zonder geknal op de achtergrond. Onderweg nog een goudhaantje gezien, met een fraaie gele streep op het koppetje.

00:59

4.95km

5.1km/h

20m

20m

went for a hike.

December 30, 2025

Korte wandeling in voor mij bekend gebied. Prima voor een frisse neus op een zonnige wintermiddag.

6.56km

0m

10m

went for a hike.

December 28, 2025

Mooie boswandeling bij Amerongen uit de Kort en Prachtig serie (Wandelzoekpagina). Op en af door beukenlanen, door smeltwaterdalen en met prachtig uitzicht naar de Betuwe. En natuurlijk langs bij de Eenzame Eik.

9.38km

110m

110m

went for a hike.

December 23, 2025

05:02

18.2km

3.6km/h

40m

40m

went for a hike.

December 19, 2025

Een mooie wandeling uit de Kort en Prachtig serie (wandelzoekpagina) over het landgoed Amelisweerd en langs de Kromme Rijn. Aan het eind natuurlijk bij de Veldkeuken langs.

01:50

8.55km

4.7km/h

10m

10m

went for a hike.

December 14, 2025

12.5km

10m

10m

went for a hike.

December 12, 2025

Een mooie wandeling door bos en over heide, in een gebied waar we regelmatig terugkomen voor een net weer ander rondje. Het verveelt hier nooit.

8.73km

10m

10m

Loading