Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

Pieter 📚⏳🥾

Follow

Map data © OpenStreetMap contributors
About Pieter 📚⏳🥾
Liefhebber van wandelen, samen met Marjanne. Bezoeken van historische sites, bijzondere plekken en mooie natuur. En als dat gecombineerd kan worden, is het helemaal top!
Distance travelled

1,124 km

Time in motion

199:34 h

Recent Activity

    and went for a hike.

    about 6 hours ago

    Gele route IJhorst

    Prachtige route in IJhorst op een mooie tweede kerstdag. Strak blauwe lucht met winters zonnetje. De gele route was soms onnavolgbaar, maar gelukkig hadden we de gpx-route gedownload. Zeker de moeite waard om nog eens te doen in het voorjaar of de zomer.

    01:53

    10.0km

    5.3km/h

    70m

    80m

    went for a hike.

    2 days ago

    Hele mooie route door het bos en over de hei. Een gedeelte is ook Drenthepad, dus daar mogen we over poosje nog een keer van genieten. Heerlijk gewandeld in de zon.

    01:08

    5.73km

    5.1km/h

    40m

    40m

    planned a hike.

    3 days ago

    01:05

    4.30km

    3.9km/h

    10m

    10m

    Map data © OpenStreetMap contributors

    went for a hike.

    5 days ago

    Op de kortste dag van het jaar werd het verrassend mooi weer tussen de middag. Heerlijk zonnetje en lekker licht. Dus na de mist van gister een welkome dag. In Grolloo een mooie route uitgezocht en langs de steen van 'through the windows of my eyes' gelopen op het Grolloërveen. Mooi verhaal, zie: https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/161905/verhaal-achter-de-kunst-window-of-my-eyes De route gaat maar heel kort over een vlonderpad. Dat is wel uit te breiden, maar dat hebben we nu niet gedaan. Gaan we zeker een keer extra lopen.

    01:01

    4.86km

    4.8km/h

    40m

    40m

    went for a hike.

    6 days ago

    Wat een verschil met vorige week in Leiden. Toen haast nazomer en strakblauw, nu grauw en grijs in de mist. De wandeling was er niet minder mooi om. Heerlijke route in de stad en volop kerst. En d' Olle Grieze was echt heel grijs, zie foto 5.

    01:33

    8.39km

    5.4km/h

    120m

    120m

    went for a hike.

    7 days ago

    00:43

    3.84km

    5.4km/h

    30m

    30m

    went for a hike.

    December 13, 2025

    Op een stralende zaterdag in december een stadswandeling door Leiden. Terwijl de kerstmarkten overal staan, lijkt het wel nazomer. Heel apart. Leuke wandeling door mijn geboortestad is toch een beetje thuis komen. Volgens Komoot hebben we gemiddeld 6,6 km p/u gelopen, dat klopt niet. We zijn ook het Galgewater niet over gezwommen. Komoot had z'n dag niet, denk ik. Heerlijke wandeling gehad van circa vijf kwartier.

    00:38

    4.19km

    6.6km/h

    20m

    30m

    went for a hike.

    December 10, 2025

    01:00

    5.53km

    5.5km/h

    40m

    20m

    planned a hike.

    December 6, 2025

    Map data © OpenStreetMap contributors

    planned a hike.

    December 6, 2025

    Map data © OpenStreetMap contributors
    Loading