Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

Login or Signup

Gianni

Followers

0

Following

0

Follow

Recent Activity

went cycling.

2 days ago

Kopwerk ride

Time

4h38m

Distance

115km

Speed

30.8km/h

Ascent

120m

Descent

130m

went gravel riding.

4 days ago

Gravel Axel - Ursel

Mooie rit met verassend mooie gravel stroken

Time

5h00m

Distance

129km

Speed

27.1km/h

Ascent

110m

Descent

140m

and like this.

went cycling.

March 28, 2026

Gravel Axel - Lokeren - Lochristi

Mooie graveltocht met veel mooie stroken en een goed broodje in Lochristi

Time

6h18m

Distance

129km

Speed

25.3km/h

Ascent

130m

Descent

150m

went cycling.

March 8, 2026

Kopwerk Pathfinder

Time

4h38m

Distance

122km

Speed

27.8km/h

Ascent

60m

Descent

50m

went cycling.

February 14, 2026

Mooie fietstocht vanaf camperplaats Rucphenseweide

Time

2h33m

Distance

67.5km

Speed

26.6km/h

Ascent

40m

Descent

60m

went cycling.

December 30, 2025

Kop//erk 2026 OUDJAAR

Time

7h58m

Distance

147km

Speed

27.1km/h

Ascent

280m

Descent

300m

went gravel riding.

November 15, 2025

Vanaf Groede tot aan Zeebrugge met een lusje terug.

We vertrekken vanaf camping/camperpark Molecaten en volgen de duinen richting Cadzand. Vanaf daar blijf je door de duinen rijden richting natuurgebied ’t Zwin, waarna je vlot Knokke binnenrolt. Vanuit Knokke fiets je door naar Zeebrugge, waar de enorme container- en autocarriers een indrukwekkend decor vormen. De haven laten we links liggen: hier duiken we het natuurgebied in langs het Leopoldkanaal, richting Westkapelle. Na Westkapelle zetten we koers terug naar Nederland. Eerst genieten we nog van de open Zeeuwse polders. In Sluis rij je een stukje door het centrum en maak je een mooie lus rondom de oude stadsmuren en grachten — echt een aanrader (let wel op wandelaars). Na Sluis volgt een prachtig stuk gravel richting Zuidzande, soms over schilderachtige dijken. Daarna draaien we weer richting de kust, waar we regelmatig gravelstroken meepakken. Vlak voor de finish rijden we nog door Groede Podium: een bosrijk terrein in de Proostpolder, vroeger bekend als Het Vlaemsche Duyn. Conclusie Een afwisselende rit met zee, natuur, bossen en veel mooie paden. Ik reed de route op de gravelbike, maar hij is ook goed te doen op een e-bike of gewone fiets. Op de racefiets kan het, maar is minder ideaal. Veel fietsplezier!

Time

3h18m

Distance

82.0km

Speed

27.1km/h

Ascent

120m

Descent

130m

went cycling.

October 18, 2025

Rondje langs de Schelde en door de haven van Antwerpen

Een afwisselende route langs de Schelde met mooie tussenstops in Paal (Land van Saeftinghe), Emmadorp, Doel en Temse. Daarnaast een stuk over het voormalige spoortracé Mechelen–Terneuzen, dat nu deels als fietspad is ingericht. Deze route loopt van Sint-Niklaas (vlak bij Mechelen) naar Hulst en vervolgens verder richting Zeeuws-Vlaanderen en Terneuzen. In Nederland is de oude spoorlijn opgebroken, maar het traject is prachtig omgevormd tot fietsroute. LET OP: bij km 96 loopt de route over de dijk en dat is gravel. Je kan daar ook het fietspad blijven volgen de dijk af naar beneden hou daar links aan Blauwe Gaanweg en dan Zandgaanweg na ongeveer 2 km kom je weer op de route terecht

Time

5h31m

Distance

142km

Speed

27.2km/h

Ascent

190m

Descent

180m

went cycling.

October 4, 2025

Gooische200

Door het slechte weer de route ingekort tot 135. De route is gestart vanaf de camping waar we stonden. De finish is bij de start Brasserie Zonnestraal. Al met al een prachtige route en top georganiseerd.

Time

6h47m

Distance

145km

Speed

24.8km/h

Ascent

490m

Descent

520m

, and like this.

went cycling.

September 27, 2025

Gravelrit vanaf camperplaats d’n Bor

Mooie omgeving en afwisselende stroken gravel, zand en helaas ook wat stukken weg. Als je hier in de buurt woont zou je makkelijk wat stroken er tussen kunnen doen zodat je wellicht wat minder verharde paden hebt. Maar al met al een mooie route

Time

3h23m

Distance

82.1km

Speed

27.2km/h

Ascent

20m

Descent

20m

, , and others like this.

Loading