Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

Login or Signup

Mar

Followers

0

Following

0

Follow

Recent Activity

went for a hike.

October 13, 2025

Wandeling Velp en Beekhuizensebossen

Leuke wandeling door Velp en de daar omliggende bossen. Sommige stukjes zijn pittig en derhalve goede schoenen aanbevolen.

Time

3h21m

Distance

8.44km

Speed

4.1km/h

Ascent

140m

Descent

160m

went for a hike.

September 29, 2025

Wandeling vanuit huis naar Decathlon (vice versa)

Time

3h07m

Distance

12.6km

Speed

4.1km/h

Ascent

90m

Descent

110m

went for a bike ride.

September 28, 2025

1e helft vooral wandelen en 2e deel alleen Fietsen

Te voet de ingang van de Schelmseweg ingang Veluwe genomen. De toch vereist wel conditie en goede schoeisel. De tocht is op een ( fijne zonnige) zondag ondernomen. Veel fietsers derhalve niet rustig. Wel mooi plekken om aandacht te besteden aan de omgeving.

Time

5h30m

Distance

38.0km

Speed

9.1km/h

Ascent

280m

Descent

320m

went for a hike.

September 22, 2025

Om het Rosendaalse Veld

Prima om te lopen, wel enige conditie en goede schoeisel vereist. 1e en 3e deel van de wandeling door bosrijkgebied. Middenstuk de open vlakten kunnen bewonderen. Ten tijde van de wandeling, maandagmiddag en heel rustig, geen wild kunnen bespotten.

Time

4h26m

Distance

12.9km

Speed

4.2km/h

Ascent

130m

Descent

110m

went for a hike.

September 18, 2025

Wandeling Almelo

Rondje stad Almelo om eens kennis mee te maken, en het is niet positief. In het centrum veel leegstande panden met daarbij wel de vermelding dat de nodige nieuwbouw plaatsvindt met (nadruk op) enkele leuke winkels. Grote straat Noord en Zuid hebben allang hun gloriedagen achter de rug. Dit wordt ook nog eens benadrukt door de verpauperde buurten eromheen. Hier helaas gebieden met armoedige uitstraling, zelfs delen van een wijk met een hoog Tokkie gehalte. De markt is op z'n oude plek, bij de haven, en op moment van deze wandeling zorgt het voor enige gezellige, gemoedelijke sfeer en "bedrijvigheid". Bij gesprekken met jeugdigen valt het op dat ze zelf in de gaten hebben dat Almelo verpauperd. Uitgaan naar o.a. Enschede heeft toch de voorkeur boven de eigen stad omdat Almelo "doods" of een eenheidsworst is. Positief: Het buitengebied van Almelo is mooi, daar is aandacht besteed vanuit Landgoed Huize Almelo.

Time

3h36m

Distance

11.3km

Speed

4.3km/h

Ascent

70m

Descent

70m

went for a hike.

September 7, 2025

Boswandeling , deels op paden die minder bewandeld worden.

Prima wandeling ,beetje conditie vereist maar ook een paar bankjes om ff van het uitzicht te genieten. Neem ook de tijd om bij stiltezones stil te staan , en te zijn, om wild te spotten.

Time

4h15m

Distance

10.2km

Speed

4.1km/h

Ascent

130m

Descent

110m

went for a hike.

August 31, 2025

Zondagmiddagwandeling

Vanaf Kasteel Rosendael grotendeels door het beboste deel van de Veluwe lopen. Conditie en goed schoeisel is een pre. Sta voora eensl stil op een bospad...kans op Wild spotten, vogels, eekhoorn , boommarter.

Time

3h22m

Distance

9.81km

Speed

4.0km/h

Ascent

180m

Descent

170m

went for a hike.

August 17, 2025

Wandeling Roosendaalse Veld 17.08.2025

Leuke wandelroute met hier en daar een pad dat minder belopen wordt. Vooral bij rustgebied zie je grootwild [herten en wilde zwijnen]

Time

4h37m

Distance

15.3km

Speed

5.0km/h

Ascent

160m

Descent

210m

went for a hike.

July 24, 2025

Struinen 4. Door de bossen langs rustgebieden lopen.

Leuke wandeling, stilte geboden en gepaste kleding opdat kans op wild spotten groter wordt. Blijf eens stilstaan, goed om je heen kijken. Een veldkijker [10×40] een must.

Time

4h53m

Distance

14.2km

Speed

4.5km/h

Ascent

150m

Descent

160m

went for a hike.

July 8, 2025

Struinen Rosendaals Veld.

Doordeweeks, rustig en perfect wandelweer. Geen blaffende honden, zeer weinig wielrenners etc., waardoor het rustig was, zelfs muisstil op enkele momenten. Aardige wandeling, wel een beetje conditie vereist.

Time

4h37m

Distance

16.3km

Speed

4.6km/h

Ascent

250m

Descent

250m
Loading