Routes

Planner

Features

Updates

App

Login or Signup

Get the App

Login or Signup

Login or Signup

Michelle

Followers

0

Following

0

Follow

Recent Activity

went for a hike.

July 31, 2025

San Quirico da Cascina Ostrina – Ronde wandeling

Deze route samen met mijn zoon van 10 jaar gelopen. Het begin is vrij stijl omhoog. Hoe verder je het bos in komt hoe dichter begroeid, af en toe moet je over ongevallen bomen klimmen. De route is erg mooi! Het uitzicht is het zeker waard. Waarschijnlijk is er ooit een bos brand geweest boven op de berg. Het is appart maar erg mooi om te zien hoe de natuur hier weer opnieuw tot leven komt!

Time

1h59m

Distance

5.79km

Speed

3.9km/h

Ascent

180m

Descent

150m

went for a hike.

July 27, 2025

Adembenemende kloof – Dromerige waterval rondtocht vanuit Cossogno

Deze route samen met mijn beide kinderen van 10 & 7 jaar oud gelopen. Mooie route door een autoloos dorpje, wat al een bezichtiging opzich is. Eenmaal bij de kloof geniet je van enorme rust en een geweldig uitzicht!

Time

1h20m

Distance

2.53km

Speed

3.7km/h

Ascent

60m

Descent

80m

went for a hike.

July 22, 2025

Alle Cascate del Pescone - Ronde tocht

Deze route samen met mijn zoon van 10 jaar gelopen. Wat een geweldige route! De "kleine" watervallen geven enorm veel waterpret. Je kan ze zelfs als glijbaan gebruiken. Het uitzicht is er geweldig!

Time

3h39m

Distance

4.56km

Speed

4.1km/h

Ascent

180m

Descent

200m