Totalna ze mnie Amatorka i spontaniczna Inicjatorka, która pokochała te dwa kółka, dzięki którym może aktywnie zadbać o swoje zdrowie, lepsze samopoczucie, czystą głowę, poznawać podobnie ,zakręcone' osoby i się inspirować a przy tym mieć prawdziwą radochę z pokonywanych km, zachwycać się pięknymi widokami i z tej zajefajnej perspektywy 🚴♀️ doceniać moc natury 🚴♀️ nie jest dla mnie ważna prędkość, ani km ale droga i czerpanie z wszystkiego wokół 🩵🥰 cieszę się, że tu do mnie zaglądasz✌🏻rozgość się 🤗